Hej! Naprawdę chcesz wiedzieć, kim jest ikari?
Jest studentem IV roku Informatyki na wydziale FTIMS Politechniki Łódzkiej. Od małego pasjonuje się informatyką i temu właśnie zainteresowaniu poświęcił w życiu najwięcej czasu - z czego oczywiście wynika obecny kierunek studiów. Zaczęło się od Amstrada CPC6128, jego BASICa, CP/Mu, assemblera Z80 i listingów programów w Turbo Pascalu w "Bajtku" (jakis nostalgiczny link, najlepiej cale mnostwo) (niestety, kompilatora jeszcze nie posiadałem), potem - wraz z przejściem na PC - przeszło na [kolejność alfabetyczna] C#, C++, Delphi, JS, PHP, SQL... (na uczelni oczywiście także ASM, Java, ADA...)
Gdzieś po drodze pojawił się także ikari internetowy - któremu to w ogóle zawdzięczasz istnienie tej strony ;) Zaczęło się to chyba od wyciągnięcia mnie przez kolegów pod koniec podstawówki do pierwszej powstałej na osiedlu kafejki internetowej, a właściwie zapoczątkowana regularnego się tam pojawiania (regularnego w dość dosłownym znaczeniu tego słowa: niczym w zegarku, co tydzień o tej samej porze).
Dawny POLChat (zwłaszcza środowiska miłośników mangi, RPG, fantastyki...), blogosfera, bliposfera... Oczywiście wszędzie ludzie, ciekawi i fajni ludzie, którzy trzymają Cię w sidłach danego środowiska, jak to z wszelkimi środowiskami chyba bywa :)

ikari to także miłośnik "dobrej" muzyki, gdzie oczywiście pojęcie "dobrej" jest mocno subiektywne i nie określa żadnego gatunku muzycznego.
Wielbiciel książek, przede wszystkim szeroko rozumianej fantastyki (science-fiction, bardziej klasyczne fantasy, a także (a może i zwłaszcza?) ich połączenie, świetnie wychodzące wielu [rodzimym] twórcom). Podobne preferencje gatunkowe dotyczą filmów ;)
Ateista, chociaż niektóre źródła podają inaczej...
Kocha także fotografię, ale... platonicznie - nieszczęśliwy nieposiadacz aparatu [ostrzy sobie pazurki na cyfrówki, albowiem niskie koszta użytkowania je cechują], przynajmniej do niedawna. Odziedziczył Praktikę PLC, ale chwilowo bez baterii i funduszy na nabywanie klisz i opłacanie procesów niezbędnych ;)

Rowerowy pirat drogowy (a najlepiej chodnikowy - samochodowych piratów drogowych się boi). Z niecierpliwością czeka na rozbudowę miejskich ścieżek rowerowych.
Zainteresowany także kulturą japońską. Mangę i anime lubi zasadniczo takie, jak pozostałe formy książek czy filmów - głównie fantastyka, futurystyczne, sci-fi, cyberpunk, a także wszystkie te z zakręconym poczuciem humoru, do którego Japończycy mają szczególny talent i tendencje.